Služby

S čím vám dokážu pomoci?

Promo videa

Promo video Vám pomůže představit vaši firmu, službu či produkt v krátkém videu.

Více

Devoto

Produktové video - Devoto Aquarius 470

Adventurer

Prezentační video - Adventurer app

Průmstav

Promo video - Průmstav a. s.

Reklamy, videospoty

-

Videospoty jsou ideálním řešením do výkonostních reklam na youtube, facebook, instagram a tiktok. Pomohou vám lépe prodat váš produkt či službu. Cena za proklik bývá výrazně nižší než u statických fotek a video lépe zaujme pozornost diváka. Dají se použít i pro obsah na sociální sítě a je možné vytvořit větší množství variant a testovat jejich funkčnost.

Více

Hudební videa

-

Kvalitní hudba si zaslouží i kvalitní vizuál, pojďme společně posunout vaší tvorbu na další úroveň.

Více

Fotky

Kromě natáčení, nabízím i focení. Stejně jako u videí se fotky dají skvěle použít jak na sociální sítě, obsah pro vaše webové stránky, portréty týmu, nebo jako fotky vašich produktů. S tím vším vám rád pomohu.

Více

Eventy a svatby

Chystáte nějakou akci, nebo plánujete svatbu? Pokud si chcete tento moment připomenout a nebo ho sdílet s ostatními, videoreport, minidokument či svatební film jsou ideálním řešením.

Více

Kreativa

Vymýšlíte jakým směrem se vaší značkou vydat? Pojďme to společně zkonzultovat a nalézt vhodnou cestu. Můžete využít mé služby s širokým zaměřením a posunout váš brand dál.

Více

Jak to probíhá?

Začneme konzultací - buď schůzkou nebo se potkáme online/osobně. Předáme si informace, vizi, první myšlenky a nápady jak k projektu přistoupit. Na základě informací společně vytvoříme a schválíme koncept. Dalším krokem je tvorba cenové nabídky. Když si všechno odsouhlasíme začne preprodukce - příprava na samotnou tvorbu/natáčení. Vybereme místa, lidi, věci, připravíme scénář a stanovíme datum. Konkrétní postup se bude vždy odvíjet od typu projektu. Dalším krokem je samotné natáčení na vybraných lokalitách podle scénáře, v případě eventů podle rozsahu. V neposlední řadě postprodukce a vyladění detailů - poskytnutí požadovaných (video) výstupů ve stanoveném rozlišení a kvalitě. Při postprodukci spolu budeme komunikovat a ladit detaily tak aby finální výstup byl vždy 100%.